דף הבית » מדריך צילום מסך לטלפון אנדרואיד » כל מה שאתה צריך לדעת על צילום מסך

כל מה שאתה צריך לדעת על צילום מסך

צילום מסך

צילום מסך הוא תמונה דיגיטלית שצולמה על ידי לחיצה על כפתור ההדפסה במקלדת.

צילום מסך הוא תמונה דיגיטלית שצולמה על ידי לחיצה על כפתור ההדפסה במקלדת. ניתן להשתמש בו למגוון מטרות, כגון ללכידת טקסט או תמונות מאתר אינטרנט.

אחד השימושים הנפוצים ביותר בצילומי מסך הוא לצלם צילומי מסך של אתרי אינטרנט ולשתף אותם עם חברים או עמיתים לעבודה כדי שהם יוכלו לראות על מה אתה מסתכל.

ניתן לצלם צילום מסך בדרכים רבות ושונות, אך הנפוצה ביותר היא על ידי לחיצה על כפתור ההדפסה במקלדת ולאחר מכן הדבקתו במסמך.

איך להקליט מסך במחשב

הקלטת מסך היא כלי חיוני לאנשים שמחפשים ליצור הדרכות, תוכניות וסרטונים אחרים. זה יכול לשמש למגוון מטרות כמו הקלטת שידורי מסך עבור YouTube או יצירת הדרכות שידורים עבור אפליקציה.

על מנת להקליט מסך במחשב, תחילה עליך להפעיל את נגן המדיה המועדף עליך ולאחר מכן ללחוץ על כפתור ההקלטה. אם אתה רוצה להתחיל את הסרטון מההתחלה, לחץ על העיגול האדום בתחתית חלון הנגן.

קיצורי מקלדת

קיצורי מקשים הם דרך לחסוך זמן ומאמץ בעת הקלדה. הם מאפשרים לך להשתמש במקלדת שלך בתור הרחבה של היד שלך, וזה שימושי במיוחד עבור אנשים שיש להם פציעות תנועה חוזרות ונשנות.

מקשי קיצור מסוימים תוכננו במיוחד עבור מתכנתים ומעצבים, בעוד שאחרים מיועדים למשתמש היומיומי. להלן רשימה של כמה מהנפוצים ביותר:

– CTRL+Z: בטל פקודה אחת

– CTRL+Y: בצע שוב פקודה אחת

windows v shortcut

קיצור דרך של Windows היא פקודה שבה אתה יכול להשתמש כדי לפתוח במהירות את סייר Windows. זוהי דרך מצוינת לפתוח את תיקיית ברירת המחדל שלך ולאחר מכן לנווט בין התיקיות והקבצים במחשב שלך.

קיצור דרך של Windows היא אחת הפקודות השימושיות ביותר ב-Windows. זה מאפשר לך לפתוח במהירות את תיקיית ברירת המחדל שלך, שהיא בדרך כלל C:\Users\John\Documents או C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office 16 מבלי שתצטרך לעבור שלבים מרובים.

windows keyboard

Windows היא מערכת הפעלה פופולרית, ומקלדת Microsoft Windows נועדה לעבוד איתה. יש לו מגוון מקשי קיצור המשמשים לגישה לתוכניות וקבצים.

מקלדת Windows מאפשרת לך לעבור בין תוכניות בקלות. יש לו גם מגוון מקשי קיצור לדברים כמו פתיחת תפריט התחל או חיפוש תוכניות במחשב שלך.

ctrl windows +

Ctrl Windows + היא אפליקציה חדשה המאפשרת למשתמשים להקליד על מסך המחשב שלהם באמצעות הקול שלהם בלבד.

האפליקציה מיועדת לאנשים בעלי יכולת תנועה מוגבלת ואינם יכולים להשתמש במקלדת או עכבר. האפליקציה מאפשרת לאנשים להקליד על המסכים שלהם באמצעות פקודות קוליות פשוטות והיא גם מספקת אפשרויות נגישות לבעלי מוגבלויות.

Ctrl Windows + זמין להורדה בחינם ב-App Store.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן