הבלוג

ברוכים הבאים לבלוג – מוזמנים לקרוא ולהנות ממידע חיוני ומעניין, המבוסס על נתונים אמיתיים ודיעות אנושיות שיתרמו לכם.

קטגוריות
צילום מסך וידאו באייפון

כל המידע על צילום מסך וידאו של אייפון

כשאתה גולש בחנות האפליקציות, אתה עלול להיתקל באפליקציה שאומרת “צילום מסך ב-iPhone”. זוהי אפליקציה מטעה שמצלמת צילום מסך של הסרטון ואז משמיעה אותו בטלפון.

צילום מסך באייפד

המדריך המלא כיצד לצלם צילום מסך באייפד

האייפד הוא מכשיר פופולרי המשמש אנשים ועסקים רבים. זה יכול לשמש לגלישה, קריאה, כתיבה וציור. כלי צילום המסך באייפד הוא אחת התכונות השימושיות ביותר שלו. זה מאפשר לך לצלם צילומי מסך של כל המסך שלך כמו גם חלונות בודדים מבלי שתצטרך להשתמש בעכבר.

צילום מסך באייפון

הדרך המהירה ביותר לצלם צילום מסך של אייפון

צילום מסך של אייפון הוא תמונה דיגיטלית של תוכן המסך של אייפון. תמונות אלו משמשות לעתים קרובות להמחשת מאמרים, פוסטים בבלוג ופוסטים ברשתות חברתיות. באמצעות מצלמת המכשיר ניתן לצלם צילומי מסך במגוון דרכים, לרבות על ידי לחיצה על כפתור הבית ולחיצה בו זמנית על כפתור Sleep/Wake, או על ידי חיבורו למחשב באמצעות כבל USB וצילום מסך בתוכנת צד שלישי.

צילום מסך במק

שלב אחר שלב: צילום מסך ב-Mac

צילום מסך של ה-MacBook שלך הוא אחד הדברים הכי שימושיים שאתה יכול לעשות. אתה יכול להשתמש בו כדי לשתף משהו במדיה החברתית, לשלוח צילום מסך לחברים או למשפחה שלך, או ליצור מצגת לכיתה שלך.

צילום מסך במחשב

שלבים פשוטים לצילום מסך במחשב

צילום מסך הוא תמונה של המסך הנוכחי של המחשב. זה יכול לשמש כתמונה עבור פוסטים ואתרי אינטרנט ברשתות חברתיות כדי להמחיש נקודה או לתת הקשר.

דילוג לתוכן